BEGAM, spol. s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


NOVÝ AUTORIZOVANÝ PREDAJCA A OPRAVCA ZNAČKY MITSUBISHI MOTORS V TRNAVE OTVORENÝ - Tradičný díler s bohatými 22-ročnými skúsenosťami

V roku 2015 pokračovala automobilka Mitsubishi Motors v upevňovaní svojej pozície v Európe, kde predala 174 295 vozidiel, vďaka čomu si na tomto náročnom trhu dokázala udržať tempo rastu +27%. K vynikajúcim výsledkom dosiahnutým v Európe nepochybne prispelo aj uvedenie úplne novej 5. generácie ikonického pick-upu Mitsubishi L200 či nového Mitsubishi Outlander s viac ako 100 konštruktérskymi a dizajnérskymi vylepšeniami, na ktorom značka troch diamantov predstavila novú vizuálnu identitu vozidiel Mitsubishi v tvare „Dynamického štítu". Plug-in hybridná verzia modelu Outlander sa dokonca stala najpredávanejším PHEV vozidlom v Európe.

Pozitívny trend rastu sledovala značka Mitsubishi aj na Slovensku, kde v roku 2015 dosiahla nový historický rekord 1 265 predaných vozidiel, podiel na trhu 1,48% a medziročný nárast predaja + 38,86%. Prvé dva mesiace roka 2016 ďalej potvrdzujú vynikajúcu kondíciu Mitsubishi Motors, ktoré si na slovenskom automobilovom trhu udržiava stabilný trhový podiel 1,41% a medziročný nárast predajov +44,96%.

Martin Krob, generálny riaditeľ M Motors SK pri tejto príležitosti uviedol: „Japonské vozidlá sa vo všeobecnosti tešia vzrastajúcemu záujmu zo strany európskych spotrebiteľov. Sú vnímané ako symbol japonskej kvality, spoľahlivosti a už tradične vysokej úrovne spracovania. Som preto veľmi rád, že tomu nie je inak ani v prípade značky Mitsubishi na Slovensku, ktorá vďaka technologickej vyspelosti svojich modelov a vynikajúcemu pomeru kvality a ceny oslovuje čoraz väčší počet slovenských zákazníkov."

„Predpokladom úspechu značky Mitsubishi na Slovensku je stabilná dílerská sieť poskytujúca kvalitné služby zákazníkom, ktorých spokojnosť je pre Mitsubishi Motors prvoradá. Našim cieľom je dosiahnuť optimálne pokrytie územia Slovenska tak, aby sme boli zákazníkovi Mitsubishi čo najbližšie a ponúkli mu okrem spoľahlivých vozidiel s puncom japonskej kvality aj komfort ľahko a rýchlo dostupných servisných služieb", dodáva Martin Krob.

S ohľadom na rastúce predaje vozidiel Mitsubishi a v súlade so strategickým plánom rozvoja značky na slovenskom trhu preto teraz Mitsubishi Motors rozširuje svoju dílerskú sieť na Slovensku o úplne nové autorizované predajné a servisné miesto v Trnave – spoločnosť BEGAM, ktorá tak posilňuje predajnú a servisnú sieť Mitsubishi v regióne Západného Slovenska.

Spoločnosť BEGAM spol. s.r.o. bola založená v roku 1993. Už v priebehu nasledujúceho roka bol postavený prvý autoservis, vďaka čomu spoločnosť získala licenciu potrebnú na predaj vozidiel európskej značky s logom leva v znaku. V roku 1998 prebehla rozsiahla modernizácia autoservisu vrátane výstavby predajne vozidiel. V roku 2002 vzniklo nové autocentrum. Spoločnosť BEGAM sa následne zaradila medzi najväčších predajcov v Trnavskom regióne, čo viedlo k tomu, že v roku 2005 pokorila hranicu viac ako 1000 predaných vozidiel. Spoločnosť BEGAM spol. s.r.o. s bohatou 22-ročnou históriu a skúsenosťami v oblasti predaja a servisu vozidiel bola v roku 2012 spoločnosťou Allianz ocenená ako TOP Dealer. Rok 2016 priniesol rozšírenie portfólia aktivít spoločnosti o japonskú značku MITSUBISHI, ktorá sa už viac ako 80 rokov špecializuje na vývoj a výrobu vozidiel s pohonom všetkých kolies, konkrétne na vozidlá kategórie SUV, off-road a pick-up. Spoločnosť BEGAM sa okrem autorizovaného predaja a servisu vozidiel dvoch značiek venuje na odstavnej ploche s kapacitou 400 vozidiel aj výkupu a predaju jazdených vozidiel akejkoľvek značky.

Areál spoločnosti BEGAM sa rozprestiera na ploche s rozlohou 13 000m2. V novo vybudovanom showroome značky Mitsubishi s predajnou plochou 300m² je priestor pre vystavenie všetkých modelov, vďaka čomu sa môžu zákazníci zoznámiť s komplexnou ponukou vozidiel Mitsubishi. Zákazníci zvažujúci kúpu nového vozidla zase môžu využiť pre účely testovacích jázd flotilu predvádzacích vozidiel Mitsubishi. Servisné zázemie má rozlohu 1 650m2, z toho rozloha mechanickej dielne predstavuje 900m2, klampiarska dielňa 350m2 a lakovnícke dielňa 400m2. Servisné zázemie spoločnosti BEGAM je vybavené 11 zdvihákmi pre mechanickú dielňu, brzdovou stolicou s testerom tlmičov ako aj 2 zariadeniami na meranie geometrie, z čoho jedno je prejazdové a umiestnené v aktívnom príjme opráv. Súčasťou servisu vybaveného komplexným diagnostickým zariadením Mitsubishi Motors je aj lakovňa s dvomi boxmi či ručná, ale aj plne automatická autoumyváreň. Ponuka sezónneho uskladnenia pneumatík pre zákazníkov je samozrejmosťou. Spoločnosť BEGAM kladie dôraz na kontinuálne zabezpečenie mobility zákazníka a to aj v čase, keď je tento so svojim vozidlom v servise. Preto ponúka službu požičovne vozidiel „Kľúč za kľúč", kedy má zákazník počas opravy svojho vozidla možnosť zapožičať si vozidlo za symbolickú cenu 9,99 € s DPH/ deň.

Na čele spoločnosti BEGAM stojí od jej založenia Jozef Grochál, ktorý sa v spolupráci s 35-členným Tímom zamestnancov, usiluje o neustály rozvoj spoločnosti a poskytovanie prvotriednych služieb zákazníkom. Jedným z pilierov doterajšieho úspechu spoločnosti BEGAM je kontinuálne vzdelávanie zamestnancov, ktorí absolvujú jednotlivé odborné školenia a nadobúdajú tie najnovšie poznatky a zručnosti, či už je to v oblasti predajných alebo popredajných služieb. Jozef Grochál, majiteľ spoločnosti BEGAM uviedol: „Som presvedčený o tom, že profesionalita a spokojný zákazník sú základom každej úspešnej spoločnosti. Preto spoločne s celým Tímom spolupracovníkov vynakladáme veľké úsilie, aby sme odviedli 100% výsledky a našim zákazníkom poskytli prvotriedne služby."

„Za uplynulých 11 rokov sa nám podarilo vytvoriť stabilnú dílerskú sieť Mitsubishi s pokrytím takmer celého územia Slovenska. Stále však máme vytipované regióny, na pokrytí ktorých pracujeme a kde sa ešte plánujeme rozrásť ako je napr. juh Stredného Slovenska. BEGAM ako novo otvorený díler Mitsubishi v Trnave posilňuje už existujúcu a rokmi stabilizovanú sieť autorizovaných predajcov a opravcov Mitsubishi na Slovensku. Spoločnosť BEGAM navyše disponuje dlhoročnými skúsenosťami a praxou v oblasti autorizovaného predaja a servisu vozidiel inej značky, pričom vo svojom regióne patrí k špičke. Som preto nesmierne rád, že dílerská sieť Mitsubishi sa rozrástla práve o toto novo otvorené zastúpenie v Trnave s 22 ročnou praxou v danej oblasti.", uzatvára Martin Krob.


Fotogalerie obsahuje celkem 14 fotografií. Klikněte na některou z fotek, prosím.