BEGAM, spol. s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


PREČO VYUŽÍVAŤ AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZIDIEL MITSUBISHI?

PREČO HRÁME 1. LIGU V SERVISE VOZIDIEL MITSUBISHI

Aby vaše vozidlo dlho dobre fungovalo spoliehame sa výhradne na originálne diely Mitsubishi a najmodernejšie diagnostické a technické vybavenie servisu. V Mitsubishi sa staráme nielen o Vaše vozidlo, ale aj o vás - nášho zákazníka. Využívať popredajné služby u autorizovaného dílera Mitsubishi znamená, že získate profesionálny servis za plne konkurencieschopnú cenu podľa Vášho očakávania. A pre Vaše vozidlo to predstavuje radosť z jazdy, spoľahlivosť, bezpečnosť a priaznivú zostatkovú hodnotu ojazdeného vozidla.

SERVIS MITSUBISHI NA MIERU PRE VÁS

Ponuka našich autorizovaných servisov zahŕňa komplexné služby, ktoré Vaše vozidlo potrebuje. Kedykoľvek sa objednáte na našom webe v aplikácii Online Servis, naši technici si s Vami dohodnú presný čas, ktorý Vám vyhovuje. Aj vďaka Online Servisu nebudete musieť zbytočne čakať a všetko prebehne hladko a podľa Vašich predstáv. V prípade potreby je samozrejmosťou tiež ponuka náhradného vozidla za veľmi výhodných podmienok, ktoré zabezpečí Vašu ďalšiu mobilitu.

VYŠKOLENÝ TÍM

Aby bola zabezpečená najkvalitnejšia údržba Vášho vozidla, naši špecialisti sa pravidelne zúčastňujú technických školení týkajúcich sa najnovších servisných postupov a technológií. Všetci díleri Mitsubishi tiež pravidelne investujú do špeciálnych prípravkov a diagnostického vybavenia a vďaka sofistikovaným technickým informačným systémom Mitsubishi Vám tak poskytujeme ešte lepšie služby.

JASNÉ CENY

Pre každý servisný zásah je výrobcom Mitsubishi Motors stanovený normovaný čas. Váš technik Vás bude dopredu informovať o cene opravy, vrátane cien za diely a prevádzkové náplne tak, aby predišiel Vášmu prekvapeniu. Po vykonanom servise sa okrem podrobných správ tiež dozviete o prípadnej údržbe, ktorá by mohla byť potrebná v budúcnosti.

ZAPOŽIČANIE NÁHRADNÉHO VOZIDLA

 

ADAPTÍVNY TEMPOMAT, SYSTÉM SLEDOVANIA MŔTVEHO UHLA

Iba v autorizovaných servisoch Mitsubishi disponujeme špeciálnymi prípravkami pre správnu kalibráciu radarov a kamier našich bezpečnostných systémov.

 

ELEKTRICKÁ PARKOVACIA BRZDA

V dnešnej dobe, keď je všetko riadené elektronikou (napríklad elektronická parkovacia brzda), nie je jednoduché ani len vymeniť brzdové doštičky na zadných kolesách bez príslušných postupov a diagnostiky, ktorou sú vybavené všetky autorizované servisy Mitsubishi.

 

KAMERY S PANORAMATICKÝM POHĽADOM

Pokiaľ na Vašom vozidle autorizovaný servis vykonáva výmenu akéhokoľvek dielu, ktorý vyžaduje dodatočnú kalibráciu / nastavenie, naši odborne vyškolení technici Mitsubishi vždy vykonajú tiež kalibráciu súvisiacich dielov pomocou špeciálnych prípravkov, ktoré majú k dispozícii pre tieto účely. Toto sa týka napríklad výmeny čelného skla, ktorá vyžaduje kalibráciu kamier umiestnených za čelným sklom, alebo tiež výmeny poškodeného nárazníka (predného / zadného), ktorá vyžaduje následnú kalibráciu radarových snímačov umiestnených pod nárazníkom.

 

DIESELOVÉ MOTORY MITSUBISHI DI-D S NÍZKYM KOMPRESNÝM POMEROM

V autorizovaných servisoch vykonávame kompletné úkony predpísané výrobcom Mitsubishi Motors a to vrátane nastavenia ventilov alebo dôležitej kalibrácie vstrekovačov systému common-rail - ak je to predpísané pre daný interval údržby.

 

BENZÍNOVÉ MOTORY MITSUBISHI S TECHNOLÓGIOU SMART MIVEC

Pre unikátne technológie je potrebné používať tiež unikátny postupy údržby. Jednou z týchto technológií je systém plynulo premenlivého časovania a zdvihov ventilov nazvaný SMART MIVEC. Na údržbu tohto systému benzínových motorov je potrebné dodržiavať špeciálne postupy, ktoré dokonale ovládajú autorizované servisy Mitsubishi.