BEGAM, spol. s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


Aktuálne informácie

Získajte Mitsubishi Eclipse Cross s navigáciou a parkovacou kamerou za zvýhodnenú cenu!

Do ponuky modelového radu Mitsubishi Eclipse Cross pribudla špeciálna edícia RYOKO. Je určená zákazníkom, ktorí chcú využívať moderné prvky výbavy auta za výhodnú cenu.

Eclipse Cross RYOKO vychádza z výbavy INVITE, ktorú obohacuje o paket NAVI. Súčasťou paketu NAVI je:

Multimediálny systém s navigáciou MGN
6,5″ farebná dotyková LCD obrazovka
Rádio s funkciou DAB, prehrávač CD/DVD/MP3
Podpora Android Auto ™ a Apple CarPlay ™
Bluetooth® handsfree
Zadná parkovacia kamera
Akčný model RYOKO sa ponúka s benzínovým motorom 1,5 Turbo MIVEC s výkonom až 163 koní. Tento motor môže byť skombinovaný s manuálnou alebo automatickou CVT prevodovkou a v prípade RYOKO v pohonom predných kolies.

Mitsubishi Eclipse Cross RYOKO môžete získať za skvelú cenu už od 23 190 eur.

V našej ponuke skladových vozidiel ihneď k odberu máme hneď niekoľko kusov modelu Mitsubishi Eclipse Cross, označené ako Invite, ktoré však vieme zákazníkovi odovzdať ako verziu RYOKO.


Mitsubishi v Trnave oslavuje štvrté narodeniny

Štvrté narodeniny, štyrikrát ocenenie Delaer roka na Slovensku a k tomu získanie ocenenia pre nášho servisného technika.

Spojenie Begam – Mitsubishi oslavuje! Vo februári roku 2016 sme sa stali autorizovaným predajcom a servisom značky Mitsubishi pre Trnavský Kraj. Otvorili sme showroom značky Mitsubishi s najmodernejším vybavením a rozšírili našu ponuku o atraktívne a spoľahlivé japonské autá s tromi diamantmi v znaku.

Každý rok od otvorenia sme tiež získali od zastúpenia značky Mitsubishi na slovensku aj ocenenie Dealer roka za plnenie predajnej úlohy.

Pripomeňte si s nami otvorenie nášho showroomu očami relácie Autosalón na STV.


Diplom 2017 Diplom 2018 Diplom 2019 Diplom 2020