BEGAM, spol. s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


BEGAM, spol. s r.o.

Sme obľúbené miesto vášho auta. S autami máme skúsenosti už 25 rokov.

Máte záujem o nové Mitsubishi? Kontaktujte našich predajcov, radi Vám aj na diaľku poradia s výberom, vypracujú cenovú ponuku alebo vyberú jedno z desiatok skladových vozidiel ihneď k odberu. Alebo rovno príďte ku nám na testovaciu jazdu - môžete vyskúšať všetky dôležité modely Mitsubishi. Ak sa rozhodnete pre kúpu, vybavíme za Vás poistenie či prihlásenie vozidla v Trnave. Môžete ku nám dokonca prísť na starom aute, ktoré od Vás vykúpime.

A keď už ste si v BEGAMe auto kúpili, tak viete, kde sa oňho aj najlepšie postarajú. U nás.

Sme jediný autorizovaný servis značky Mitsubishi v Trnave, takže môžeme vykonávať všetky pravidelné prehliadky, záručné aj pozáručné opravy. Automobilka Mitsubishi certifikovala náš servis, ako aj našu klampiareň a lakovňu, takže zvládneme aj karosárske opravy podľa štandardov značky. Ak ide o opravu po poistnej udalosti, môžete prísť rovno ku nám, obhliadku v poisťovni vybavíme za Vás.

Takisto u nás dostanete všetky originálne náhradné diely a príslušenstvo Mitsubishi, ponúkame aj služby pneuservisu vrátane sezónneho uskladnenia pneumatík či umytie auta na modernej umývacej linke. Môžete využiť aj možnosť zapožičania náhradného vozidla.

Dôvera našich zákazníkov a 26-ročné skúsenosti dávajú motoristom záruku kvality a profesionálneho prístupu.

U nás je zákazník vždy na prvom mieste.

Showroom BEGAM