BEGAM, spol. s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


BEGAM, spol. s r.o.

Sme tu pre vás už osem rokov

Showroom Mitsubishi sme v Trnave otvorili v roku 2016 a dnes ide o jedno z najlepších miest na Slovensku, kam môžete prísť do servisu s vaším vozidlom Mitsubishi.

BEGAM získal od zastúpenia Mitsubishi na Slovensku päť rokov po sebe (2016-2020) ocenienie Dealer Roka za plnenie predajnej úlohy.

Ak máte záujem zároveň o výkup Vášho staršieho vozidla, sú Vám k dispozícii aj naši odborníci na jazdené autá.

BEGAM - showroom Mitsubishi

Showroom BEGAM Mitsubishi

V servise Mitsubishi sa o kontakt so zákazníkmi a vybavovanie dopytov po novom stará prijímací technik Michal Jakabovič. Predaj náhradných dielov, doplnkov a príslušenstva zabezpečuje Martin Mrva.

V dielni servisu Mitsubishi môžete stretnúť dvoch pánov - technikov Jozefa Bachratého a Jozefa Chvosteka. Obaja majú všetky certifikáty Mitsubishi, takže vedia všetky záručné či pozáručné opravy vykonávať v najvyššej kvalite v súlade so štandardnými postupmi automobilky Mitsubishi. Ako jediný autorizovaný servis Mitsubishi v Trnave máme k dispozícii všetko originálne náradie, náhradné diely, postupy opráv a servisných úkonov či najaktuálnejší softvér. Vedúcim servisu je Daniel Kiršner.

V celoslovenskej súťaži technikov Mitsubishi sa Jozef Bachratý stal vôbec najlepším technikom značky na Slovensku. O Váš automobil Mitsubishi bude postarané v tej najvyššej kvalita.

BEGAM - OBĽÚBENÉ MIESTO VÁŠHO AUTA

Sme obľúbené miesto vášho auta. S autami máme skúsenosti už 31 rokov.

Ak vlastníte auto Mitsaubishi, tak Vám poradíme, kde sa oňho aj najlepšie postarajú. U nás v autoservise Begam,

Sme jediný autorizovaný servis značky Mitsubishi v Trnave, takže môžeme vykonávať všetky pravidelné prehliadky, záručné aj pozáručné opravy. Automobilka Mitsubishi certifikovala náš servis, ako aj našu klampiareň a lakovňu, takže postupujeme pri karosárskych opravách podľa štandardov značky. Ak ide o opravu po poistnej udalosti, môžete prísť rovno ku nám, obhliadku v poisťovni vybavíme za Vás.

Navyše Vám po dohode prirpravíme náhradné vozidlo a tým ostávate nepretržite mobilní a môžete svoj čas využiť naplno

Takisto u nás dostanete všetky originálne náhradné diely a príslušenstvo Mitsubishi, ponúkame aj služby pneuservisu vrátane sezónneho uskladnenia pneumatík či umytie auta na modernej umývacej linke.

Dôvera našich zákazníkov a 31-ročné skúsenosti dávajú motoristom záruku kvality a profesionálneho prístupu.

U nás je zákazník vždy na prvom mieste.

Showroom BEGAM