BEGAM, spol. s.r.o.
Autorizovaný servis Mitsubishi Motors


BEGAM, spol. s r.o.

Sme tu pre vás už šesť rokov

Showroom Mitsubishi sme v Trnave otvorili v roku 2016 a dnes ide o jedno z najlepších miest na Slovensku, kam môžete prísť do servisu s vaším vozidlom Mitsubishi.

BEGAM získal od zastúpenia Mitsubishi na Slovensku štyri roky po sbe (2016-2019) ocenienie Dealer Roka za plnenie predajnej úlohy.

Ak máte záujem zároveň o výkup Vášho staršieho vozidla, sú Vám k dispozícii aj naši odborníci na jazdené autá.

BEGAM - showroom Mitsubishi

Showroom BEGAM Mitsubishi

V servise Mitsubishi sa o kontakt so zákazníkmi a vybavovanie dopytov po novom stará prijímací technik Roman Soják. Predaj náhradných dielov, doplnkov a príslušenstva zabezpečuje Martin Mrva.

V dielni servisu Mitsubishi môžete stretnúť dvoch pánov - technikov Jozefa Bachratého a Jozefa Chvosteka. Obaja majú všetky certifikáty Mitsubishi, takže vedia všetky záručné či pozáručné opravy vykonávať v najvyššej kvalite v súlade so štandardnými postupmi automobilky Mitsubishi. Ako jediný autorizovaný servis Mitsubishi v Trnave máme k dispozícii všetko originálne náradie, náhradné diely, postupy opráv a servisných úkonov či najaktuálnejší softvér. Vedúcim servisu je Daniel Kiršner.

V nedávnej celoslovenskej súťaži technikov Mitsubishi sa Jozef Bachratý stal vôbec najlepším technikom značky na Slovensku. Držíme mu palce v európskom semifinále v Amsterdame, odkiaľ môže postúpiť až do finále v Japonsku.

BEGAM - OBĽÚBENÉ MIESTO VÁŠHO AUTA

Sme obľúbené miesto vášho auta. S autami máme skúsenosti už 29 rokov.

Máte záujem o nové Mitsubishi? Kontaktujte našich predajcov, radi Vám aj na diaľku poradia s výberom, vypracujú cenovú ponuku alebo vyberú jedno z desiatok skladových vozidiel ihneď k odberu. Alebo rovno príďte ku nám na testovaciu jazdu - môžete vyskúšať všetky dôležité modely Mitsubishi. Ak sa rozhodnete pre kúpu, vybavíme za Vás poistenie či prihlásenie vozidla v rámci celého Slovenska. Môžete ku nám dokonca prísť na starom aute, ktoré od Vás vykúpime.

A keď už ste si v BEGAMe auto kúpili, tak viete, kde sa oňho aj najlepšie postarajú. U nás.

Sme jediný autorizovaný servis značky Mitsubishi v Trnave, takže môžeme vykonávať všetky pravidelné prehliadky, záručné aj pozáručné opravy. Automobilka Mitsubishi certifikovala náš servis, ako aj našu klampiareň a lakovňu, takže zvládneme aj karosárske opravy podľa štandardov značky. Ak ide o opravu po poistnej udalosti, môžete prísť rovno ku nám, obhliadku v poisťovni vybavíme za Vás.

Takisto u nás dostanete všetky originálne náhradné diely a príslušenstvo Mitsubishi, ponúkame aj služby pneuservisu vrátane sezónneho uskladnenia pneumatík či umytie auta na modernej umývacej linke. Môžete využiť aj možnosť zapožičania náhradného vozidla.

Dôvera našich zákazníkov a 29-ročné skúsenosti dávajú motoristom záruku kvality a profesionálneho prístupu.

U nás je zákazník vždy na prvom mieste.

Showroom BEGAM